Szkolenie ze flipów

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
iwona1991
Posty: 2
Rejestracja: 15 lip 2019, 11:31

Szkolenie ze flipów

Post autor: iwona1991 »

Szukam warstatów z inwestowania w nieruchomosci, w których uwagę skupia się na flipach albo warsztatów tylko z flipów - polecicie coś?
Awatar użytkownika
Emina-83
Posty: 6
Rejestracja: 28 kwie 2019, 16:05

Re: Szkolenie ze flipów

Post autor: Emina-83 »

Co prawda nie wiem czy p. Wojtek Orzechowski prowadzi szkolenia z samych flipów, ale jego warsztaty z inwestowania w nieruchomości są tak indywidualne, że warto zapytać, polecam https://wiwn.pl/
Awatar użytkownika
grupo
Posty: 5
Rejestracja: 03 wrz 2019, 19:35

Re: Szkolenie ze flipów

Post autor: grupo »

Bardzo zainteresowało mnie to zagadnienie. Możesz coś więcej o tym napisać?
A tak przy okazji, ubóstwiam Cię... w przerażający i niebezpieczny sposób.
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 270
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Szkolenie ze flipów

Post autor: Ada »

A skoro już o szkoleniach mowa, to czy ktoś z Was robił sobie może kiedykolwiek kurs z zarządzania zasobami ludzkimi? I jak wrażenia? Gdzie się na taki kurs zapisaliście? Ja widziałam, że takie szkolenia oferuje firma szkoleniowa Kar-Group - jej ofertę znalazłam na stronie internetowej http://kursy-edu.net.pl/kurs-zarzadzani ... -ludzkimi/. Co o tym sądzicie? Warto Waszym zdaniem z tego skorzystać?
Aduś81

Re: Szkolenie ze flipów

Post autor: Aduś81 »

Ada pisze: ↑25 cze 2020, 8:36 A skoro już o szkoleniach mowa, to czy ktoś z Was robił sobie może kiedykolwiek kurs z zarządzania zasobami ludzkimi? I jak wrażenia? Gdzie się na taki kurs zapisaliście? Ja widziałam, że takie szkolenia oferuje firma szkoleniowa Kar-Group - jej ofertę znalazłam na stronie internetowej kursy-edu.net.pl/kurs-zarzadzanie-zasobami-ludzkimi. Co o tym sądzicie? Warto Waszym zdaniem z tego skorzystać?
Zdecydowanie warto, uczestniczyłem w czymś takim co nazywa się akademia menedżera - jest to kompleksowe szkolenie dla menadżerów mające na celu polepszenie jego umiejętności w zakresie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej, przywództwa, budowania zespołu i właśnie zarządzania zasobami ludzkimi. Bardzo fajne szkolenie, które wzmocniło moją wiedzę w tym temacie.
kołacz

Re: Szkolenie ze flipów

Post autor: kołacz »

Jeśli chodzi o flipowanie szkolenie to możesz takie znaleźć w sieci. Taka forma zarabiania cieszy się już od jakiegoś czasu naprawdę sporą popularnością. Moim zdaniem warto sobie o tym poczytać, a jeśli będzie Cię ten temat interesował warto skorzystać ze szkolenia. Dowiedzieć się na nim można naprawdę wiele wartościowych informacji właśnie w tym zakresie.
ODPOWIEDZ