Szukam biura rachunkowego

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
Jadwiguś
Posty: 24
Rejestracja: 20 lut 2019, 10:34

Szukam biura rachunkowego

Post autor: Jadwiguś »

Szukasz dobrego biura rachunkowego? Jeśli tak to zajrzyj na stronę internetową Księgowa-Halinów.pl . Znajdziesz tam szeroką ofertę dotyczącą księgowości. Biuro Rachunkowe MG Projekt to renomowana firma.
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 270
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Szukam biura rachunkowego

Post autor: Ada »

Bez względu na to, z jakim biurem rachunkowym rozpoczniecie współpracę, kwestie księgowe na pewno ułatwi Wam elektroniczny obieg dokumentów. Na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow możecie sobie poczytać, na czym taki obieg polega i jakie płyną z niego jeszcze inne korzyści dla przedsiębiorstwa, polecam :)
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 144
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:18

Re: Szukam biura rachunkowego

Post autor: Bodzio12 »

Ja polecam https://www.crowe.com/pl/services/audyt/wyceny-spolek tutaj jest link do strony firmy która zajmuje się księgowością i usługami prawnymi. Wyceniają także spółki. Polecam zajrzeć na stronę.
Awatar użytkownika
majkel
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:55

Re: Szukam biura rachunkowego

Post autor: majkel »

Ogólnie ja szukałem od samego początku pełnego wsparcia prawnopodatkowego w zakresie prowadzenia spółki za granicą. Na całe szczęście okazało się, że firma thompsonstein.com bez najmniejszego problemu się właśnie takimi kwestiami zajmuje. Jak dla mnie takie rozwiązanie jest najbardziej optymalne.
ODPOWIEDZ