Szukam biura rachunkowego

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
Jadwiguś
Posty: 24
Rejestracja: 20 lut 2019, 10:34

Szukam biura rachunkowego

Post autor: Jadwiguś »

Szukasz dobrego biura rachunkowego? Jeśli tak to zajrzyj na stronę internetową Księgowa-Halinów.pl . Znajdziesz tam szeroką ofertę dotyczącą księgowości. Biuro Rachunkowe MG Projekt to renomowana firma.
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 270
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Szukam biura rachunkowego

Post autor: Ada »

Bez względu na to, z jakim biurem rachunkowym rozpoczniecie współpracę, kwestie księgowe na pewno ułatwi Wam elektroniczny obieg dokumentów. Na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow możecie sobie poczytać, na czym taki obieg polega i jakie płyną z niego jeszcze inne korzyści dla przedsiębiorstwa, polecam :)
Awatar użytkownika
Bodzio12
Posty: 144
Rejestracja: 26 mar 2019, 17:18

Re: Szukam biura rachunkowego

Post autor: Bodzio12 »

Ja polecam https://www.crowe.com/pl/services/audyt/wyceny-spolek tutaj jest link do strony firmy która zajmuje się księgowością i usługami prawnymi. Wyceniają także spółki. Polecam zajrzeć na stronę.
Awatar użytkownika
majkel
Posty: 190
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:55

Re: Szukam biura rachunkowego

Post autor: majkel »

Ogólnie ja szukałem od samego początku pełnego wsparcia prawnopodatkowego w zakresie prowadzenia spółki za granicą. Na całe szczęście okazało się, że firma thompsonstein.com bez najmniejszego problemu się właśnie takimi kwestiami zajmuje. Jak dla mnie takie rozwiązanie jest najbardziej optymalne.

wykrywalność marihuany
ODPOWIEDZ