Tanie OC

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 105
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:40

Tanie OC

Post autor: kozi44 »

Potrzebne mi ubezpieczenie samochodu i chciałem się was zapytać czy możecie mi doradzić gdzie najlepiej je kupić?
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 105
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:40

Re: Tanie OC

Post autor: kozi44 »

Sam ostatnio szukałem odpowiedniego ubezpieczenia samochodu, które zapewniłoby mi kompleksową ochronę i muszę Ci powiedzieć, że na prawdę ciekawą ofertę takich polis znalazłem tutaj https://cuk.pl/ubezpieczenia/samochod . Polecam Ci sprawdzić jkaie ubezpieczenie możesz kupić w tym towarzystwie. Moim zdaniem na prawdę warto
Awatar użytkownika
sendi
Posty: 153
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:06

Re: Tanie OC

Post autor: sendi »

W wolnej chwili sprawdźcie również ten artykuł https://linkdoswiat.pl/jak-przepisac-oc ... asciciela/ Jestem pewna, że zainteresuje was równie mocno, jak mnie. Dla mnie to akurat ważna kwestia, aby wiedzieć o takich rzeczach - nigdy nie wiadomo kiedy te informacje będą nam potrzebne.
Awatar użytkownika
Iwonka5
Posty: 168
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:30

Re: Tanie OC

Post autor: Iwonka5 »

Są tańsze i droższe oferty, z doświadczenia wiem, że mogą się różnić i to nawet bardzo... Tu warto dobrze się porozglądać, postawić na pomoc internetu w poszukiwaniach. Znacie portal https://www.mfind.pl/ubezpieczenie-oc-a ... ator-oc-ac ? Jeżeli szukacie OC do swojego samochodu, czy też AC, to szybko powinniście tu coś odpowiedniego znaleźć.
Awatar użytkownika
mela
Posty: 99
Rejestracja: 06 lut 2019, 12:39

Re: Tanie OC

Post autor: mela »

Jeśli o ubezpieczenie komunikacyjne chodzi to ja od jakiegoś już czasu korzystam z porównywarki, którą kiedyś znalazłam na stronie https://rankomat.pl/kalkulator/oc-ac/ . Wypisuję formularz i w maksymalnie 7 minut mogę przeglądać przygotowane dla mnie oferty. Wybieram najkorzystniejszą i dokonuję zakupu online, bo ta forma odpowiada mi najbardziej. Wcześniej samemu szukając odpowiedniej polisy nieraz zdarzyło mi się sporo przepłacić.
Awatar użytkownika
dax11
Posty: 155
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:36

Re: Tanie OC

Post autor: dax11 »

Na ubezpieczeniu nie ma co oszczędzać ja poszedłem tą drogą i później kwota jaką dostałem z odszkodowania była co najmniej śmieszna. Znajomy polecił mi firmę https://rzeczoznawcypolska.pl/ która zajmuje się profesjonalną pomocą w uzyskiwaniu dopłat. Wysłałem do nich dokumenty i teraz czekam na decyzję ;)
Mróz

Re: Tanie OC

Post autor: Mróz »

Jeśli chodzi o ubezpieczenia to wybór faktycznie jest ogromny i trzeba dobrze przeanalizować każdą ofertę. Według mnie najlepiej skorzystać z pomocy http://kalkulatorocac.pl/ kalkulatora, żeby obliczyć wysokość składek. Wtedy wyjdzie wam wszystko jak czarne na białym.
Awatar użytkownika
majkel
Posty: 189
Rejestracja: 30 cze 2020, 21:55

Re: Tanie OC

Post autor: majkel »

Z pewnością posiadanie dobrego ubezpieczenia jest niezwykle ważne i ja jestem zdania, że również fajnie jest mieć tańsze ubezpieczenie OC. Tak jak napisano na stronie https://kioskpolis.pl/optymalizuj-wydat ... nszego-oc/ to ważnym jest aby optymalizować koszty i szukać właśnie tańszego ubezpieczenia.
Łukii999

Re: Tanie OC

Post autor: Łukii999 »

Jezeli chcecie się dowiedzieć jak działają odszkodowania to polecam wam stronę https://odszkodowania.zyf.pl/odszkodowa ... nikacyjny/ właśnie ostatnio nietstey potrzebowałem informacji na ten temat ponieważ byłem uczestnikiem wypadku ale ta strona bardzo mi pomogła w temacie odszkodowania. Polecam
Kaśka33

Re: Tanie OC

Post autor: Kaśka33 »

Jeżeli chodzi o ubezpieczenia to nie kieruj się tylko stawką polisy ale zwróć uwagę na wysokość sumy ubezpieczenia oraz ilość wykluczeń bo im mniej tym lepiej. Ja póki co najlepiej wychodzę na współpracy z tym towarzystwem https://superpolisa.pl/partner/axa-assistance/ i myślę że ciebie też nie zawiodą. Tak czy siak OC musisz mieć więc pospiesz się z decyzją.
ODPOWIEDZ