Terapia indywidualna

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Kroń

Terapia indywidualna

Post autor: Kroń »

Czym różni się terapia indywidualna od grupowej? No oprócz tego że na tej drugiej sa również inni pacjenci oprócz terapeuty. Ale chodzi mi o sam przebieg terapii, dochodzenie do rozwiązania swoich problemów. Mógłby ktoś przybliżyć?
Chowański

Re: Terapia indywidualna

Post autor: Chowański »

Tak, to bardzo ważna rzecz. Ja mogę Wam już teraz podpowiedzieć, byście zawsze zastanawiali się nad tym, co realnie mogłoby sprawdzić się w kontekście poprawy Waszego samopoczucia. Jeśli nie wiecie, co mogłoby być dla Was najlepsze, to już teraz zajrzyjcie do https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ i właśnie tam skorzystajcie z ich pomocy.
Łodyś

Re: Terapia indywidualna

Post autor: Łodyś »

W ośrodku Forest prowadzona jest terapia zarówno indywidualna jak i grupowa. Jest to jeden z najlepszych ośrodków w naszym kraju w których leczone są uzależnienia ale nie tylko. Możecie poczytać o nim np. w Rankingu ośrodków terapii. Syn mojej znajomej przeszedm tam dwu miesięczną terapię i z tego co wiem, bardzo mu to pomogło.
Róża

Re: Terapia indywidualna

Post autor: Róża »

Na szczęście dzisiaj jesteście w stanie jeszcze lepiej poradzić sobie z takimi wyzwaniami. Moim zdaniem kluczem będzie przede wszystkim skorzystanie z możliwości, jakie stwarzają przed Wami poradnie w stylu https://psychomedic.pl/psychiatra-krakow/ To ważna rzecz, więc śmiało tam zaglądajcie już teraz. Czuję, że to może być dla Was ogromnym ułatwieniem.
ODPOWIEDZ