Transport narodowy i międzynarodowy

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
Skoraka
Posty: 25
Rejestracja: 28 sty 2019, 11:17

Transport narodowy i międzynarodowy

Post autor: Skoraka »

Hej wszystkim ;) Chcę rozszerzyć działalność swojego przedsiębiorstwa i rozsyłać towary w dalekie krańce Polski i świata. Z tego powodu konieczne jest to, aby nawiązać kontakt z firmą transportową. Słyszałam wiele dobrego o http://rras.pl/ . Czy macie też jakieś opinie na ich temat? Potrzebuję jak najwięcej danych, żeby podjąć właściwą decyzję.
Awatar użytkownika
Jabłoneczka
Posty: 37
Rejestracja: 24 sty 2019, 8:39

Re: Transport narodowy i międzynarodowy

Post autor: Jabłoneczka »

Skoraka pisze: ↑28 sty 2019, 11:22 Hej wszystkim ;) Chcę rozszerzyć działalność swojego przedsiębiorstwa i rozsyłać towary w dalekie krańce Polski i świata. Z tego powodu konieczne jest to, aby nawiązać kontakt z firmą transportową. Słyszałam wiele dobrego o http://rras.pl/ . Czy macie też jakieś opinie na ich temat? Potrzebuję jak najwięcej danych, żeby podjąć właściwą decyzję.
Korzystałam z usług tej firmy i naprawdę polecam. Wszystko odbyło się zgodnie z planem. Zespół był bardzo profesjonalny i obchodził się z moimi towarami z szacunkiem.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO
Awatar użytkownika
Wiwani
Posty: 22
Rejestracja: 29 sty 2019, 9:53

Re: Transport narodowy i międzynarodowy

Post autor: Wiwani »

Korzystałam z usług http://rras.pl/#uslugi i wszystko odbyło się zgodnie z planem- terminowo. Jakiego rodzaju towary chcesz transportować? Od siebie mogę powiedzieć, że firma ma dobre zaplecze logistyczne.
Awatar użytkownika
ulinka
Posty: 149
Rejestracja: 28 gru 2018, 10:37

Re: Transport narodowy i międzynarodowy

Post autor: ulinka »

Bardzo dla każdej firmy , a juz na pewno działającej nie tylko na terenie naszego kraju jest prawidlowe prowadzenie dokumentacji. Czasami warto skorzystać z pomocy fachowców np zobaczcie tu https://www.seka.pl/uslugi/uslugi-bhp-i ... resu-ppoz/ Im np mozecie zlecić przeprwadzenie audytu PPOŻ - jedna z ważniejszych dokumentacji.
Poza tym prowadzą szkolenia, co ważne też w języku angielskim.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 273
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:46

Re: Transport narodowy i międzynarodowy

Post autor: kasiakowa06 »

Wiwani pisze: ↑29 sty 2019, 9:55 Korzystałam z usług rras.pl/#uslugi i wszystko odbyło się zgodnie z planem- terminowo. Jakiego rodzaju towary chcesz transportować? Od siebie mogę powiedzieć, że firma ma dobre zaplecze logistyczne.
Dobry transport jest w cenie. Mu Panowie z Krasnala bez skazy przewieźli pianino :D polecam - https://krasnal-przeprowadzki.pl/transp ... a-wroclaw/

Obrazek
Żeńcia

Re: Transport narodowy i międzynarodowy

Post autor: Żeńcia »

No a to wcale nie jest takie proste! W Warszawie niewiele jest firm, które są w stanie przetransportować bezpiecznie pianino. Z tego co wiem jeszcze i ta ma odpowiedni sprzet żeby przewieźć taki ciężar https://przeprowadzki-warszawskie.pl/ siostrę przeprowadzali jakis czas temu. Poradzili sobie w kilka godzin z calym dorobkiem jej życia
ODPOWIEDZ