Transport paczek

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
pchełka
Posty: 53
Rejestracja: 16 maja 2019, 13:15

Transport paczek

Post autor: pchełka »

Babcia mojej przyjaciółki uwielbia stare meble. Zbliżają się jej urodziny, i wpadli na pomysł by się złożyć i kupić jej jeden wspólny ale za to droższy prezent. A że wiedzieli jakie ma upodobania, więc udali się do antykwariatu w poszukiwaniu czegoś wyjątkowego. I opłaciło się, znaleźli wyjątkową szafę i zakupili ją. W domu przypomniał im się jeden szczegół, babcia przecież mieszka za granicą. I co teraz? Trzeba znaleźć firmę która świadczy takie usługi. Znacie może jakąś??
Awatar użytkownika
teofilia
Posty: 75
Rejestracja: 05 sty 2019, 18:10

Re: Transport paczek

Post autor: teofilia »

Do wyboru firmy transportowej warto się przyłożyć. Nie kierować się tylko ceną usługi, ale przede wszystkim wiarygodnością przedsiębiorcy, referencjami oraz wysokością ubezpieczenia. Pomyłka może słono kosztować, al chyba zależy ci na tym aby nadana paczka i to tak duża trafiła we właściwe miejsce, nie uszkodzona. Warto rozeznać się , na pewno w necie znajdziesz firmy kurierskie, które zajmują się przewozem takich dużych paczek.
Awatar użytkownika
Ryxus
Posty: 61
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:24

Re: Transport paczek

Post autor: Ryxus »

Transportowych firm jest bardzo dużo i jeśli ktoś chce pierwszy raz z takich usług skorzystać, to faktycznie może mieć problem ze znalezieniem odpowiedniej. Najprostszym sposobem jej znalezienia jest przejrzenie internetu. Nie ruszając się z domu, można wybrać taką, która oferuje najlepsze warunki. Wystarczy się z nimi skontaktować. Poza tym największe i najbardziej wiarygodne firmy prowadzą własne strony.
Awatar użytkownika
kalusia
Posty: 14
Rejestracja: 13 sty 2019, 11:03

Re: Transport paczek

Post autor: kalusia »

Jeżeli ktoś choć raz wysyłał paczkę z pewnością miał podobne dylematy - jaką firmę kurierską wybrać, ile to może kosztować, zamówić kuriera bezpośrednio w firmie kurierskiej czy skorzystać z firmy brokerskiej. Przy wyborze firmy, z którą będziesz współpracować warto zwrócić uwagę nie tylko na oczywiste elementy jak cena i opinia innych przedsiębiorców o przedsiębiorcy. Kluczowa może okazać się też zawartość umowy, którą zawierasz. Dlatego ja od siebie proponuję byś zerknęła sobie na tą ofertę https://www.speedpack.com.pl/ tutaj mają stałe ceny nic się nie zmienia.
ODPOWIEDZ