uraz łokcia

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
pawełek

uraz łokcia

Post autor: pawełek »

Chętnie gram w koszykówkę i taki sport kontaktowy jak wiadomo sprzyja urazom. W zeszłym tygodniu miałem niefortunne starcie z kolegą na boisku i skończyło się upadkiem na rękę. Okazało się, że najbardziej ucierpiał łokieć, dlatego szybko chciałem zapisać się na usg. Gdzie w Warszawie można szybko znaleźć termin na takie badanie???
HELP
trójkąt

Re: uraz łokcia

Post autor: trójkąt »

A dzwoniłeś i pytałeś o wolne terminy w klinice https://multimed.pl/ ?? Jak mąż miał uraz stawu skokowego, to Pani zaproponowała termin na badanie już na następny dzień. Mają więc dobre podejście do pacjenta i starają się bardzo pomóc. A sama opieka lekarska też na wysokim poziomie. Diagnoza bardzo dokładna i lekarz poświęca sporo czasu dla pacjenta. Zadzwoń więc do nich koniecznie.
Awatar użytkownika
tormund90
Posty: 216
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:53

Re: uraz łokcia

Post autor: tormund90 »

Jeżeli doświadczasz problemów z łokciem, warto skonsultować się z doświadczonym specjalistą. Znajoma poleciła mi placówkę medyczną CM Gamma w Warszawie przy ul. Broniewskiego 3, gdzie można otrzymać pomoc w leczeniu takich dolegliwości. Sugeruję skontaktować się z nimi i uzyskać więcej informacji. Czy ktoś z was miał już okazję korzystać z ich usług?
eldoradoo

Re: uraz łokcia

Post autor: eldoradoo »

W takich przypadkach na pewno liczy się czas reakcji i szybka wizyta u specjalisty. W PZU Zdrowie - https://zdrowie.pzu.pl/ gwarantują szybkie wizyty w specjalisty. Poza placówkami medycznymi mają również pracownie diagnostyki obrazowej. Warto postawić na prywatną pomoc medyczną, bo na fundusz to wiadomo jak jest.
ODPOWIEDZ