Walentynki to już niedługo

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
joluś

Walentynki to już niedługo

Post autor: joluś »

Już niedługo Walentynki a ja jestem w lesie z prezentem. Nie mam zielonego pomysłu na prezent dla chłopaka. Jesteśmy parą od niedawna i jeszcze nie znam wszystkich jego zainteresowań i pasji. Dlatego bardzo potrzebuję waszej pomocy. Może są jakieś prezenty uniwersalne. Podpowiadajcie bo czas jest juz bardzo mało.
eluś

Re: Walentynki to już niedługo

Post autor: eluś »

Jak słabo znasz chłopaka to postaw na coś oryginalnego. Zobacz tu https://smaczajama.pl/pl/p/Zestaw-Premi ... 50ml/10135 Masz tu ciekawe rozwiązanie, a jednocześnie eleganckie. Zamiast butelek wykorzystano podłużne fiolki. A w każdej znajduje się inny smak ginu. Na stronie masz dokładnie opisany każdy gatunek - możesz dodatkowo błysnąć wiedzą na temat pochodzenia, podawania ginu itp.
BartlomieJęK

Re: Walentynki to już niedługo

Post autor: BartlomieJęK »

Wiadomo, że walentynki już niedługo, ale w sumie ja nie mam jakiegoś większego pomysłu co robić. Miały się pootwierać wszystkie kina, a sieciówki powiedziały, że i tak się nie otworzą. I co teraz robić? Restauracje dalej pozamykane. Moim zdaniem to wszystko bez sensu. Kupię tylko kwiaty...
kryśka

Re: Walentynki to już niedługo

Post autor: kryśka »

Dobrym prezentem walentynkowym jest książka. Ja dla mojego chlopaka znalazłam taką ofertę tu https://www.taniaksiazka.pl/8000-zima-w ... 78334.html Jest to książka dla fanów spinaczek wysokogórskich. O wyścigu światowym w zdobyciu pierwszego zimowego wejścia na 14 ośmiotysięczników.
kaśka

Re: Walentynki to już niedługo

Post autor: kaśka »

Walentynki już za niedługo a ja jeszcze nie mam prezentu do narzeczonego . Chyba mu kupię sprawdzony prezent w postaci kosmetyków . Duży wybór znalazłam w tym Chińskim Centrum Handlowym tutaj https://gdpoland.pl/ . Bedzie to płyn do kąpieli , balsam i woda po goleniu.

twardziak grzyb
ODPOWIEDZ