wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła sopot

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
pejsan
Posty: 573
Rejestracja: 18 lip 2019, 19:24

wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła sopot

Post autor: pejsan »

Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www http://rekuperacja-24.pl/
Słławko

Re: wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła sopot

Post autor: Słławko »

Możliwości jest kilka, to prawda. Niedawno sami wybieraliśmy system filtracyjny do naszych fabryk. Zdecydowaliśmy się na filtry powietrza przemysłowe od Zakładu Doświadczalnego Produkcji Węgli Aktywnych www.zdpwa.com.pl/systemy-filtracyjne-sw ... ry-weglowe. Tutaj węgiel aktywny umieszczany jest w świecach, dzięki czemu bezproblemowo można je wyłożyć i poddać regeneracji. Cały system jest bardzo wydajny.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 273
Rejestracja: 25 lip 2019, 12:46

Re: wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła sopot

Post autor: kasiakowa06 »

pejsan pisze: ↑27 mar 2021, 17:05 Ostatnio sporo szukałem w Internecie informacji na ten temat, i udało się rozwiać wątpliwości. Już nie musisz błądzić i tracić czas na szukanie odpowiedzi na twoje pytania, bo zrobiłem to za Ciebie! Wystarczy że wejdziesz w tę stronę www rekuperacja-24.pl/

Rekuperacja to teraz ważny i modny temat w budownictwie. Ja osobiście bardzo polecam - https://reklim.pl/warszawa-mokotow/

Obrazek
kajtuś944

Re: wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła sopot

Post autor: kajtuś944 »

Skoro jesteśmy już przy temacie wentylacji to chciałabym polecić Wam ten sklep https://www.hojero.pl/ W ich ofercie znajdziecie przykładowo anemostat nawiewny, ale także wiele innych produktów, które są niezbędne przy tworzeniu wentylacji. Miałem okazję zamawiać od nich i z perspektywy czasu uważam, że był to świetny wybór.
Kajaczek

Re: wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła sopot

Post autor: Kajaczek »

Ja za to chcę dodać, że od pewnego czasu już zastanawiam się nad tym aby mieć u siebie w domu pompę ciepła. Pierwszy mój wybór padł na urządzenia firmy Kaisai ale ewidentnie coś mi nie pasowało. Im więcej zacząłem szukać informacji na ich temat to tym bardziej byłem niezdecydowany. Poprzestałem na tym i nadal posiadam ogrzewanie gazowe.
jadźka

Re: wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła sopot

Post autor: jadźka »

Powiem wam, że sama myślę o tym by postawić na urządzenia wentylacyjne . Jeśli chodzi o wentylację to faktycznie urządzenia wyróżniają się wysoką jakością, dodatkowo też oferta tutaj jest dosyć obszerna co jest również plusem.
yogii

Re: wentylacja mechaniczna z odzyskiem ciepła sopot

Post autor: yogii »

Doskonale wiem, co to znaczy mieć ogólnie problem z szukaniem rozwiązań do domu, ale prawda jest taka, że wiele elementów może powodować u nas konsternację, bo nie wiemy, jak działać. Dlatego u mnie na przykład rekuperacja poznań jest ważna. Wszystko się po prostu sprowadza do naszego wspólnego polemizowania. Co jesteście w stanie w tym względzie polecić?
ODPOWIEDZ