Wesele

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
małwa

Wesele

Post autor: małwa »

Jak tam wasze przyjęcia weselne? Odkładacie, czy może ktoś ślub w plenerze robi? Ja się chętnie o tym dowiem, bo sama nie wiem, co mam robić. Wydaje mi się, że najlepszą opcją będzie oczywiście przyjmowanie gości potem, ale ile będziemy czekać? To wszystko to jest jedna wielka paranoja.
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 270
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Wesele

Post autor: Ada »

A czy planujecie jakieś dodatkowe atrakcje dla gości na Waszym weselu? Z tego, co zauważyłam, świetnie sprawdza się na takie okazje fotobudka Wynajem czegoś takiego wcale nie kosztuje dużo, a efekt jest świetny. Goście mogą odpocząć chwilę od tańca i porobić sobie fajne fotki ;)
Buź

Re: Wesele

Post autor: Buź »

Fajną atrakcją może być również ściągnięcie znajomego zespołu na swoje wesele, np https://ciekawynews.pl/slub/uczyn-ten-d ... go-wesela/ Bayer Full. Znasz? Ja ich bardzo uwielbiam i moim marzeniem jest aby się znaleźli na moim weselu.
saraa

Re: Wesele

Post autor: saraa »

Myślę, że bardzo dobrym wyborem będzie https://villamilanowek.pl/dom-weselny-s ... arzyn.html Muszę przyznać, że prezentowane tam warunki są naprawdę imponujące. Co równie istotne, personel bardzo dba o gości
ODPOWIEDZ