Windykacja należności

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 80
Rejestracja: 17 lip 2019, 11:53

Windykacja należności

Post autor: pieknyolek »

windykacja należności to dość ciężkie zadanko. Polecam pomoc detektywa w tej sprawie!
Awatar użytkownika
gruca
Posty: 84
Rejestracja: 31 paź 2019, 16:28

Re: Windykacja należności

Post autor: gruca »

Zastanówcie się nad skorzystaniem z platformy System 3000 . Jest to ciekawe rozwiązania do zarządzania wierzytelnościami i windykowania. Tutaj https://www.system3000.pl/cennik/ można sobie sprawdzić cennik. Profesjonalne narzędzia pozwalają na efektywne i sprawne odzyskanie długu. Trzeba działać naprawdę szybko.
Awatar użytkownika
Iwonka5
Posty: 168
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:30

Re: Windykacja należności

Post autor: Iwonka5 »

A i tu myślę, że warto po prostu oddać to w ręce kogoś kto się na tym zna. Dochodzenie swoich należności nie jest łatwym zadaniem. Tu na stronie http://sterrn.pl znajdziecie firmę, która na pewno wam w tym pomoże.
Awatar użytkownika
Calum
Posty: 62
Rejestracja: 19 cze 2020, 13:21

Re: Windykacja należności

Post autor: Calum »

Jeżeli szukacie profesjonalnej pomocy w kwestii odzyskiwania pieniędzy od swoich klientów biznesowych to polecam zajrzeć na stronę https://www.icg-group.com/. Jest to bardzo skuteczna firma, z której usług korzystałem wiele razy i zawsze byli w stanie mi pomóc.
MiroslaweCzęK

Re: Windykacja należności

Post autor: MiroslaweCzęK »

A słyszeliście kiedyś o takim systemie jak skup wierzytelności? Myślę, że to jest bardzo ciekawe rozwiązanie, w którym wierzyciel jest w stanie odzyskać swoje należności. Widziałem ostatnio taką ofertę w https://www.saf.com.pl/przedsiebiorcy/z ... ytelnosci/. Myślę, że to ma dużo sensu :)
dziastinaa

Re: Windykacja należności

Post autor: dziastinaa »

Tak naprawdę koszty windykacji również są duże, dlatego można w tym kontekście sobie poradzić. Jak? O tym właśnie ten wpis https://transcash.eu/blog/windykacja/rekompensata-kosztow-windykacji/ jest. Mam nadzieję, że jednak Wam pomogłam, będziecie w stanie skorzystać z tej możliwości i działać sensownie, zgodnie ze swoim sumieniem.
ODPOWIEDZ