wspomaganie diety

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
makssa

wspomaganie diety

Post autor: makssa »

Znacie jakieś produkty, którymi można by wspomóc dietę osoby która przewlekle choruje?? Gdzie najtaniej można kupić coś typu nutridrinków? Jakieś konkretne polecacie?

koszt budowy domu forum
jussa

Re: wspomaganie diety

Post autor: jussa »

Nutridrinki to świetny wybór jeśli choroba nie pozwala normalne jedzenie. Zajrzyj do apteki DOZ, oni mają spory wybór nutridrinków i to w bardzo dobrych cenach.

ekran elektryczny do zabudowy
Wiolane

Re: wspomaganie diety

Post autor: Wiolane »

A orientujecie się może czy kupię w dozie nutridrinki dla osoby chorującej na cukrzycę? Mamy tę aptekę niedaleko, a wiem, że mojej babci przydałoby się właśnie tego typu wspomaganie diety.
muszynka

Re: wspomaganie diety

Post autor: muszynka »

W DOZ na pewno jest dostępny Diben on właśnie jest dla diabetyków, kupujemy dla babci, sprawdza się. Ale warto kupować w DOZie stacjonarnie tam ceny najlepsze.
kawka89

Re: wspomaganie diety

Post autor: kawka89 »

Masz rację, Diben jest cały czas dostępny w DOZie, ale tam też na pewno bez problemu pomogą i dobiorą nutridrinki odpowiednie do potrzeby, a w DOZie ceny mają na nie najlepsze.
gosiaczka

Re: wspomaganie diety

Post autor: gosiaczka »

W DOZ można znaleźć bardzo dużo różnych nutridrinków, my kupujemy tam dla dziadka, któremu takie nutridrinki są bardzo pomocne przy braku apetytu, my kupujemy stacjonarnie.
dionaa

Re: wspomaganie diety

Post autor: dionaa »

A czy wiecie dokładnie na czym polega dieta low carb ? Czy faktycznie ogranicza węglowodany, ale w ten sposób jest skonstruowana, żeby w inny sposób dostarczać składniki do budowania energii? Tak myślę, że dieta pudełkowa tego typu mogłaby się naprawdę dobrze i u mnie sprawdzić, ale chętnie poznam jeszcze wasze opinie na ten temat.
karalka

Re: wspomaganie diety

Post autor: karalka »

Moim zdaniem, żeby wszystko działało jak nalezy i zeby dieta przyniosła odpowiednie efekty, to warto przede wszystkim zaczac od wizyty u dietetyka ;) Moja kolezanka jezdzi do kliniki leczenia otylosci w szpitalu medicover i tam najpierw zaczeli od wywiadu, od screeningu , dopiero potem dopasowali jej odpowiedni plan zywienia
Awatar użytkownika
sendi
Posty: 145
Rejestracja: 01 mar 2019, 16:06

Re: wspomaganie diety

Post autor: sendi »

Skoro o dietach mowa, to warto również obliczyć sobie wskaźnik podstawowej przemiany materii. Korzystałam z wielu kalkulatorów, ale jednak https://bodychief.pl/kalkulatory/ppm jest najbardziej dokładny, więc szczerze mogę polecić.
ODPOWIEDZ