Wybór liceum

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
kropka
Posty: 99
Rejestracja: 15 sty 2019, 16:08

Wybór liceum

Post autor: kropka »

Moja córka szuka dla siebie odpowiedniego liceum. Zastanawia się nad czymś z językiem angielskim dlatego bierze pod uwagę Szkołę Europejską: https://szkolaeuropejska.pl/. Jestem ciekawa, czy wiecie coś więcej na temat tej szkoły?
Awatar użytkownika
tośka
Posty: 28
Rejestracja: 11 lip 2019, 14:18

Re: Wybór liceum

Post autor: tośka »

jeśli córka chce się uczyć w takiej szkole to zrób wszystko by jej to umożliwić. Edukacja naszych dzieci jest mega ważna dlatego ja postawnowiłam zadbać o to już na etapie podstawówki. Córka chodzi teraz do Te Vizji na warszawskiej ochocie. Wysoki poziom, kameralne klasy, doświadczona kadra pedagogiczna.
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 270
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Wybór liceum

Post autor: Ada »

A czy chodząc do liceum warto Waszym zdaniem zapisać się na jakiś dodatkowy kurs języka obcego? Ja na przykład zawsze chciałam się uczyć francuskiego. Widziałam na stronie internetowej https://www.profi-lingua.pl/kursy-jezyk ... ski/online, że Szkoła Językowa ProfiLingua oferuje takie kursy w systemie on-line. Oznacza to, że mogłabym się uczyć bez wychodzenia z domu ;) Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
jegura
Posty: 66
Rejestracja: 15 lip 2019, 17:00

Re: Wybór liceum

Post autor: jegura »

Trzeba również pamiętać o dostępności książki. Nie wszystkie można łatwo zakupić. Dlatego warto sprawdzać tę stronę https://www.taniaksiazka.pl/tanie-podre ... a-562.html
ODPOWIEDZ