Wyjzad do pracy w Holandii

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
kasiunia
Posty: 65
Rejestracja: 23 maja 2019, 20:18

Wyjzad do pracy w Holandii

Post autor: kasiunia »

Mąż znajomej z pracy postanowił wyjechać do pracy za granicą.Po prostu warunki finansowe rodziny zmusiły go do podjęcia takiej decyzji.Wszystko na szczęście odbyło się w sposób dość bezpieczny.Wyjechał do pracy w Holandii dzięki agencji pośrednictwa pracy - In Person - https://inperson.pl/ .Agencja działa w sposób bardzo nowoczesny, możliwy kontakt za pomocą internetu ,pomoc w załatwieniu zakwaterowania jeśli ktoś chce oraz załatwienie ubezpieczenia. To bardzo wazne i bezpieczne.
Awatar użytkownika
Ada
Posty: 270
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:08

Re: Wyjzad do pracy w Holandii

Post autor: Ada »

Ja też planuję wyjazd do pracy za granicę w przyszłym roku, ale nie do Holandii, lecz do Czech. Widziałam mnóstwo atrakcyjnych ofert pracy w tym kraju na stronie https://pl.europa.jobs/praca-w-czechach, polecam Wam się z nimi w wolnej chwili zapoznać :)
Awatar użytkownika
JaninskaAnna
Posty: 7
Rejestracja: 02 mar 2020, 10:19

Re: Wyjzad do pracy w Holandii

Post autor: JaninskaAnna »

Możesz szukać pracy na różnych portalach, w Holandii jest dużo pracy dla polaków, ja osobiście szukam obecnie pracy w polsce ze względu na wirus dużo dobrych ofert w moim mieście jest na http://gowork.pl/praca/kalisz;l
Awatar użytkownika
vanda
Posty: 103
Rejestracja: 28 mar 2019, 8:56

Re: Wyjzad do pracy w Holandii

Post autor: vanda »

Według mnie to ciekawa propozycja. Fajnie byłoby rozpocząć pracę w Holandii czy w innym kraju. Wiadomo, że teraz jest ciężko ze względu na zaistniałą sytuację... Ale wydaje mi się, że jak to wszystko się uspokoi to tym bardziej wtedy będzie duże zapotrzebowanie do pracy na rynku zagranicznym. Dlatego warto śledzić sobie portale ogłoszeniowe jak https://clixs.pl/ , bo w takich miejscach są najróżniejsze oferty.
Ostatnio zmieniony 01 maja 2020, 11:22 przez vanda, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
dax11
Posty: 155
Rejestracja: 15 sie 2019, 16:36

Re: Wyjzad do pracy w Holandii

Post autor: dax11 »

Szczerze przyznam, że też rozważałem wyjazd do pracy za granicę, ale na portalu https://www.esprzedawca.pl/praca/ udało mi się znaleźć atrakcyjne ogłoszenie o pracę, zadzwoniłem, wysłałem CV i wygląda na to, że chyba chcą mnie do siebie. Wiem jak jest z zarobkami w naszym kraju, ale teraz mam potwierdzenie tego, że jeśli się dobrze postarać i dobrze poszukać to bez problemu można znaleźć pracę z dobrym wynagrodzeniem :)
ODPOWIEDZ