Z jakim kurierem przeprowadzka?

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
Labamba
Posty: 79
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:23

Z jakim kurierem przeprowadzka?

Post autor: Labamba »

Myślicie, że dobrym pomysłem, przed skorzystaniem z usług kuriera, jest sprawdzenie ich w jakimś rankingu? Wśród moich znajomych mało kto wysyła paczki i się przeprowadza, a zależy mi na rzetelnych i szczerych opiniach. Będziemy się z mężem wkrótce przenosić z firmą do Niemiec i trzeba byłoby przewieźć dużo rzeczy na miejsce. Jakiego spedytora powinnam wziąć pod uwagę Waszym zdaniem?
Awatar użytkownika
pchełka
Posty: 53
Rejestracja: 16 maja 2019, 13:15

Re: Z jakim kurierem przeprowadzka?

Post autor: pchełka »

Faktycznie decydując się na tak poważny krok zależy nam na na prawdę dobrej i sprawdzonej firmie. Pewnie może i istnieje jakiś ranking sprawdzonych firm, ale jaką masz pewność że to są sprawdzone opinie a nie wymyślone? W dzisiejszych czasach jest wszystko możliwe. Dlatego ja korzystam od kilku lat tylko i wyłącznie z usług firmy Speedpack https://www.speedpack.com.pl/ i nigdy nie było żadnego problemu
Awatar użytkownika
Ryxus
Posty: 61
Rejestracja: 16 sty 2019, 18:24

Re: Z jakim kurierem przeprowadzka?

Post autor: Ryxus »

Szukałam osób, które mogłyby mi polecić jakąś firmę przewozową i było trochę trudno. Nikt ze znajomych właściwie nie wysyła paczek, chyba że zwykłe listy pocztą. Fajnie, że odpowiadają Ci usługi Speedpack , bo będę musiała skorzystać z transportu na paletach. Mam nadzieję, że posiadają flotę odpowiednich pojazdów do transportu. To będzie hurtowa wysyłka moich produktów.
Awatar użytkownika
sylwek
Posty: 51
Rejestracja: 23 cze 2019, 19:46

Re: Z jakim kurierem przeprowadzka?

Post autor: sylwek »

Przeprowadzka to zawsze poważna sprawa i wymagająca od nas sporego zaangażowania. Dlatego też szukamy takiego przewoźnika, który będzie sumienny i uczciwy. Dlatego też zaufałam firmie SpeedPack. Jest to firma podchodząca do swoich zadań na najwyższym poziomie. Jak nie wiedziałam jak daną rzecz powinnam zapakować to pracownicy powiedzieli co i jak powinnam zrobić by odpowiednio zabezpieczyć
Awatar użytkownika
Iwonka5
Posty: 168
Rejestracja: 07 paź 2019, 21:30

Re: Z jakim kurierem przeprowadzka?

Post autor: Iwonka5 »

W sumie fajna opcja, na pewno bardzo wygodna. Warto wykorzystać firmy kurierskie do pomocy przy przeprowadzce. Trzeba tylko znaleźć jakiegoś taniego kuriera, z którym przewieziecie niektóre ze swoich rzeczy na nowe mieszkanie. Sprawdźcie sobie tu na stronce https://www.znajdzkuriera.pl/ porównanie wielu firm kurierskich - tani kurier na pewno każdemu z was się przyda.
Awatar użytkownika
Mamona
Posty: 17
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:13

Re: Z jakim kurierem przeprowadzka?

Post autor: Mamona »

Przeprowadzka to zawsze trudna rzecz do zorganizowania, dlatego też sprawdzają się do takich zadań właśnie firmy kurierskie, transportowe. Warto na taką pomoc postawić. Ja tak miałam zorganizować transport Warszawa Szczecin, tu droga do pokonania jest bardzo duża, dlatego trzeba to dobrze rozłożyć w czasie i zabezpieczyć każdą paczkę. W serwisie Giełda Furgonetka można łatwo znaleźć idealnego przewoźnika dla każdego transportu.
Awatar użytkownika
malinka81
Posty: 73
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:29

Re: Z jakim kurierem przeprowadzka?

Post autor: malinka81 »

Jasne, że można do tego wykorzystać kurierów, na pewno sporo rzeczy wam odejdzie;) Są też firmy transportowe, które w tym się wyłącznie specjalizują. Jednak jak już mowa o kurierze to na stronie https://www.ebox24.pl/jak-zamowic-kuriera-do-domu dowiecie się jak zamówić kuriera do domu, łatwa sprawa jak się okazuje;) Na tej stronie znajdziecie też brokera kurierskiego.
ODPOWIEDZ