zakupy spożywczeJJ

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
miśka

zakupy spożywczeJJ

Post autor: miśka »

Ja zakupy spożywcze robię zazwyczaj na targu. Szczególnie jeśli chodzi o warzywa i owoce. Pozostałą resztę kupuję w marketach. Jednak staram się, żeby produkty te były bardzo dobrej jakości. Wiadomo, że nieraz coś zostaje a ja nie lubię marnowania żywności. Dlatego zaczęłam szukać jakiegoś sposobu na to, żeby produkty dłużej były zdatne do spożycia. Świetnym rozwiązaniem okazały się pojemniki próżniowe. Te, na które się zdecydowałam znalazłam na stronie https://seeyoo.pl/ .
Pracuś

Re: zakupy spożywczeJJ

Post autor: Pracuś »

Dla mnie podstawą jest śniadanie, ma być zdrowe i pożywne. Bardzo spodobała mi się ostatnio ta oferta tu https://www.bee.pl/t/zdrowe-sniadanie To propozycja na śniadanie dla każdego. Są tak dobrane produkty by mogli z nich korzystać np wegani, wegetarianie czy osoby z problemami układu trawiennego czy nietolerancjami pokarmowymi.
Justyśkowa

Re: zakupy spożywczeJJ

Post autor: Justyśkowa »

Staram się przemycać moim dzieciakom dużo sezonowych warzyw i owoców. Po przeczytaniu artykułu o porzeczkach https://onedaymore.pl/blog/czarna-porze ... lecznicze/ postanowiłam nawet, że pobawimy się w przyszłym roku w ogrodników i zasadzimy krzaczki u siebie. Po jednym z każdego rodzaju: czerwona, czarna oraz żółta. Może zdecydujemy się też na maliny.
łagoda1

Re: zakupy spożywczeJJ

Post autor: łagoda1 »

Lepiej robić zakupy spożywcze stacjonarnie. Często można trafić na różne promocje - jak na przykład obecnie w Carrefour. Dzięki promocji Ceny Niskie Jak Dawniej możemy zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt procent ceny. Tutaj poczytacie o tym więcej https://www.carrefour.pl/lp-ceny-niskie-jak-dawniej .
ODPOWIEDZ