Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Wszystkie wątki, które nie znalazły się w pozostałych kategoriach, podróżnicze i nie tylko.
Awatar użytkownika
kreska
Posty: 23
Rejestracja: 08 sty 2020, 8:47

Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: kreska »

Myślę, że każdy powinien mieć jakieś hobby, które sprawia, że czujemy się lepiej. Na przykład ciekawe jest zbieranie znaczków. Muszę przyznać, że zawsze zwracam na nie uwagę i jest wiele przepięknych wzorów. Ciekawą ofertę znalazłam w sklepie HanMart: www.hanmart.pl A jakie jest wasze hobby? Czym się zajmujecie?
Awatar użytkownika
Natalia
Posty: 25
Rejestracja: 25 lut 2020, 21:01

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: Natalia »

Kiedyś, kiedyś zbierałam znaczki, ale teraz wolę antyki.
Awatar użytkownika
dextermorgan
Posty: 298
Rejestracja: 05 maja 2019, 20:19

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: dextermorgan »

Ja juz od jakiegoś czasu zbieram monety . Uważam, że to bardzo ciekawe i co ważne również edukacyjne hobby. Sporo na ten temat dowiecie sie tutaj http://www.skarbnicanarodowa.info.pl/ jeśli ktoś z was miałby ochote również spróbować! To świetne hobby.
Ałat

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: Ałat »

Każdy pomysł na hobby jest dobry, również znaczki. Ja na przykład mam zawsze głowę pełną pomysłów i ostatnio za namową żony postanowiłem stworzyć własną grę karcianą, bo zaprzątała mi głowę. I tak od słowa do słowa z przyjaciółmi, którzy byli chętni ją przetestować, zdecydowałem się na jej wydruk u https://mediagold.com.pl/karty-do-gry Karty są bardzo solidnie wykonane, kolory zachwycają głębią, mają odpowiedni połysk. Mimo częstego użytkowania wciąż wyglądają jak nowe - nadruk się nie ściera, tektura nie zagina. Naprawdę polecam, bo szybko realizują zlecenie, a przy tym są mega profesjonalni.
wład

Re: Zbieranie znaczków - pomysł na hobby

Post autor: wład »

Od pewnego czasu sugeruję się tą stronką: https://www.taniaksiazka.pl/niepogodzon ... 22119.html i przyznam wam szczerze, że przeczytałem już 5 pozycji przez nich wrzucanych. Szczerze - nie rozczarowałem się. Na tym etapie uważam ich za sprawdzone miejsce pod kątem propozycji książkowych. No i miewają fajne konkursy z nowościami
ODPOWIEDZ