Naturalne kosmetyki na odbudowę cery i poradzenie sobie ze zmarszczkami

Pływanie, kajaki, wspinaczka? Rozmawiamy o uprawianiu sportów w trakcie wakacji, polecamy miejsca z dobrym sprzętem i dobrymi instruktorami.
Aliśka

Naturalne kosmetyki na odbudowę cery i poradzenie sobie ze zmarszczkami

Post autor: Aliśka »

Chciałabym zapytać Was, czy macie może dla mnie jakies konkretne podpowiedzi jeżeli chodzi o wybór dobrej jakości kosmetyków do dbania o swoją cerę i jej zdrowy wygląd pomimo wieku bo już widzę że coraz więcej pojawia się u mnie zmarszczek. Mam nadzieję, że będę w stanie skorzystać z Waszych wskazówek :D
Jośka

Re: Naturalne kosmetyki na odbudowę cery i poradzenie sobie ze zmarszczkami

Post autor: Jośka »

Jeżeli chodzi o skuteczne procesy antyoksydacji to tutaj zdecydowanie mogę polecić Wam do sprawdzenia ofertę Summe u których znajdziecie serię Cell C Line która wzmacnia zdolność skóry do regeneracji, skutecznie zapobiegając powstawaniu zmarszczek oraz spadku jędrności skóry. Myślę, że będzie w stanie skutecznie pomóc!
Nańka

Re: Naturalne kosmetyki na odbudowę cery i poradzenie sobie ze zmarszczkami

Post autor: Nańka »

W takim razie zajrzyj do oferty Summe https://summe.pl/seria/cell-c-line/ gdzie znajdziesz wspomnianą wcześniej serię Cell C Line która naprawdę dobrze się sprawdza jeśli chodzi o odbudowę skóry, poprawę wyglądu i złagodzenia ilości zmarszczek. W połączeniu z działaniem przeciwutleniającym witaminy C wzmacnia zdolność skóry do regeneracji, skutecznie zapobiegając powstawaniu nowych zmarszczek. Pozdrawiam i dobrego wyboru życzę!
Aliśka

Re: Naturalne kosmetyki na odbudowę cery i poradzenie sobie ze zmarszczkami

Post autor: Aliśka »

Nańka pisze: ↑27 lip 2021, 8:34 W takim razie zajrzyj do oferty Summe https://summe.pl/seria/cell-c-line/ gdzie znajdziesz wspomnianą wcześniej serię Cell C Line która naprawdę dobrze się sprawdza jeśli chodzi o odbudowę skóry, poprawę wyglądu i złagodzenia ilości zmarszczek. W połączeniu z działaniem przeciwutleniającym witaminy C wzmacnia zdolność skóry do regeneracji, skutecznie zapobiegając powstawaniu nowych zmarszczek. Pozdrawiam i dobrego wyboru życzę!
Dzięki za konkretne informacje i oczywiście mam nadzieję, że to jeszcze nie koniec podpowiedzi z Waszej strony bo pewnie nie tylko ja z nich skorzystam :)
Jańka

Re: Naturalne kosmetyki na odbudowę cery i poradzenie sobie ze zmarszczkami

Post autor: Jańka »

Osobiście uważam, że warto rozważyć właśnie markę Summe i szczególnie z tej linii oczyszczająca Pianka ze Słodkich Pomarańczy, czy też peeling AHA z Wit C. Dobra cena, miła obsługa i sprawna dostawa żeby zacząć lepiej radzić sobie z problemami swojej cery, słabym nawilżeniem oraz jędrnością.
ODPOWIEDZ