Czarter żaglówki, Mazury

Dokąd jechać nad wodę? Jak wypożyczyć sprzęt? Gdzie szukać kursów pływania? Zapraszamy do dyskusji i zadawania pytań.
Awatar użytkownika
Lechosław
Posty: 4
Rejestracja: 09 maja 2019, 1:35

Czarter żaglówki, Mazury

Post autor: Lechosław »

Witam wszystkich. Chcę się wybrać na rejs po Mazurach z rodzinką. Szukam firm oferujących czarter żaglówek. Zależy mi na dobrej cenie, ale przede wszystkim na bezpieczeństwie. Co polecacie?
Awatar użytkownika
Fryderyka80
Posty: 2
Rejestracja: 30 gru 2019, 19:38

Re: Czarter żaglówki, Mazury

Post autor: Fryderyka80 »

Dobre ceny i dobre łodzie ma czartery-czarter.pl, korzystaliśmy w zeszłym roku. My pływaliśmy Cobrą 33, polecam : )
Awatar użytkownika
yetwall
Posty: 3
Rejestracja: 13 lut 2020, 14:04
Kontakt:

Re: Czarter żaglówki, Mazury

Post autor: yetwall »

ja w tym roku wybieram się z rodziną na jezioro i będziemy korzystać z czarter jachtów mazury.

sok z buraka i jabłka właściwości
Awatar użytkownika
werawu
Posty: 39
Rejestracja: 20 mar 2019, 14:47

Re: Czarter żaglówki, Mazury

Post autor: werawu »

W Polsce z pogodą różnie. Pomyśl o czarterze za granicą. Grecja daje duże możliwości i masz gwarancję pięknej pogody. Tu https://www.sailor.pl/pl/czartery-jachtow-w-grecji masz namiary na firmę, gdzie możesz wyczarterować jacht w Grecji. Załatwią wszelkie formalności. A ty odbierzesz sobie jacht na miejscu. Piękne widoki i słońce gwarantowane.
Awatar użytkownika
Kuksaniec0
Posty: 128
Rejestracja: 18 maja 2020, 20:42
Lokalizacja: Wakacje
Kontakt:

Re: Czarter żaglówki, Mazury

Post autor: Kuksaniec0 »

A robicie zakupy online? Wiem, że tutaj http://second-hand.hiperogloszenia.pl/t ... pomorskie/ można znaleźć męskie torby na ramię. Skórzana będzie odpowiednia do pracy. Warto mieć większą torbę.
Wakacje z Przewodnikiem
babiśka19900

Re: Czarter żaglówki, Mazury

Post autor: babiśka19900 »

Lechosław pisze: ↑08 kwie 2020, 22:36 Witam wszystkich. Chcę się wybrać na rejs po Mazurach z rodzinką. Szukam firm oferujących czarter żaglówek. Zależy mi na dobrej cenie, ale przede wszystkim na bezpieczeństwie. Co polecacie?
Nie wiem czy to taka bezpieczna froma spędzenia czasu z rodziną.. :/
-
tani catering dietetyczny Warszawa :P
ODPOWIEDZ