Taxi - zamów kurs wcześniej

Gdzie tanio i bezpiecznie wypożyczyć auto? Jaką firmę wybrać? Jak uniknąć dodatkowych, ukrytych opłat i nie dać się oszukać?
Wróbel

Taxi - zamów kurs wcześniej

Post autor: Wróbel »

Podróże to świetna sprawa, jednak niekiedy mogą sprawiać problemy. Szczególnie wtedy, kiedy nie mamy jak dostać się na dworzec lub lotnisko. Ktoś będzie musiał Cię odstawić, bo nie zostawisz auta na parkingu (ktoś będzie musiał je odebrać), może poprosić kogoś ze znajomych? Tylko czy zawracać im głowę o tej porze... Albo trzeba łapać taksówkę, ale pytanie, czy się złapie... Znamy te problemy, dlatego oferujemy przejazdy zamawiane z dużym wyprzedzeniem, także na Balice i Pyrzowice https://zamowtaxi.pl/, kurs można zarezerwować kilka dni wcześniej, nie musisz martwić się tym, że nie złapiesz wolnego auta.
Asieńka

Re: Taxi - zamów kurs wcześniej

Post autor: Asieńka »

Witaj. Problem ze złapaniem taksówki miałam tylko raz w sylwestra. Przyznam, że na ten dzień taka usługa byłaby rewelacyjna. Jednak na co dzień nie widzę takiej potrzeby. Rzadko wiem o której spotkanie czy impreza się skończy. Może się też okazać, że będę chciała wyjść wcześniej. Mam zawsze pod ręką dobrą porównywarkę taxi https://zlaptaryfe.pl/taxi/stalowa-wola/. Można sprawdzić taksówki z różnych polskich miast. Przydatna stronka.
gośka

Re: Taxi - zamów kurs wcześniej

Post autor: gośka »

Warto też mieć namiar na wynajem samochodów Kraków Tym bardziej jeśli planujecie dłuższą podróż i wolicie mieć samochód do własnej dyspozycji. Ja dość często korzystam z takich wypożyczalni i bardzo je sobie cenię. W szczególności Comfortcar, bo mają tutaj naprawdę super podejście do swoich klientów. Profesjonalizm i niskie ceny.
arkij

Re: Taxi - zamów kurs wcześniej

Post autor: arkij »

Jeżeli wiem, że potrzebuję pojechać gdzieś taksówka, to zawsze zamawiam ją wcześniej. Tak się zwykle dzieje, gdy muszę pojechać na lotnisko, bo jednak nie chce mi się dzwonić w środku nocy (a często latam np. o 2 rano), tylko sobie elegancko wcześniej korzystam z aplikacji przewoźnika Radio Taxi 919 https://radiotaxi919.pl/aplikacja-na-telefon/ z Krakowa. Można także przez nią płacić, co jest bardzo wygodne. No i bardzo u nich podoba mi się to, że mają w samochodach przesłony antywirusowe, jakoś tak od razu czuje się z nimi bezpieczniej.
ODPOWIEDZ